הכירו את קל-גד שמאים

קל-גד שמאים
קל גד שמאים

קל גד שמאים

קל-גד שמאים הינה חברת שמאות רכב וותיקה הפועלת ברחבי הארץ. מהווים סביבת עבודה מהמתקדמות בענף וכל אופן הניהול והטיפול בתיק/באירוע – הן ע"י השמאים המקצועיים והן ע"י צוות המנהלה.

מי שזקוק לשמאי רכב באופן דחוף, בין אם מדובר בתאונה שרכבו עבר, פריצה או כל פעולה שהשביתה את הרכב או גרמה לו נזק, חשוב שיידע שחברת הביטוח שלו עובדת עם שמאי רכב מקצועי, שירותי, מיומן ומהימן שידאג לכך שהרכב יתוקן במהירות ושהלקוח יקבל את הפיצוי הראוי עבור הנזק שנגרם לרכבו.

אחת מהחברות שאפשר להיות רגועים במידה וחברת הביטוח עובדת איתה, הינה קל-גד שמאים.  חברה מקצועית אשר מטרתה תמיד היא להיות המקצועית והיעילה ביותר.

מה צריך לדעת על קל-גד שמאים?

קל-גד שמאים הוקמה בשנת 1991 ומאז ועד היום מעסיקה שמאים המומחים בתחום הרכב.

לחברה צוות יעיל ואמין אשר מקנה ללקוחות שירות מהיר. עד 3 שעות מרגע הפנייה.

שמאיי קל-גד שמאים מקנים חוות דעת סופית ללקוח עד 72 שעות מרגע סיום התיקון והגשת חשבון תיקון מהמוסך, תוך שהמומחים מציעים שירות כולל, החל מהפנייה הראשונה של הלקוח ועד הסדר כספי הפיצוי הדרושים.

קל - גד שמאים

מי הם הלקוחות של קל-גד שמאים?

לקל-גד שמאים, לקוחות פרטיים, חברות ביטוח, יבואני רכב, תאגידים, חברות ליסינג, מוסדות ציבור, ארגונים ועסקים הפונים אל החברה תוך שהמומחים מספקים שירותים גם עבור בתי המשפט המעבירים לשמאים תיקים למתן פסקי בוררות.

קל-גד שמאים עוסקת כבר יותר מ25 שנים בתחום, תוך שהיא מעניקה ללקוח את כלל השירותים הדרושים לו, תחת קורת גג אחת, תוך סיוע מהיר, יעיל ומקצועי.

לסיכום, במידה ואתם זקוקים לשמאי רכב, החברה המומלצת ביותר הינה 'קל-גד שמאים'. באמצעות השירות הטוב והמקיף, יחס אישי וליווי מקצועי תוכלו  להיות שקטים שמטפלים בכם ותראו תוצאות במהירות וביעילות הרבה ביותר.

קראו גם על:

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי גם יעניין אותך...

שמאי רכב בקריות

שמאי רכב בקריות

תאונות הדרכים הן הקלות יחסית והן הקטלניות מחייבות את שמאי רכב בקריות לעבודה מול רכבים בעלי נזק בהיקפים שונים. המיומנות הרבה שלהם מאפשרת להם לבחון

למאמר המלא »
קל-גד שמאים

הכירו את קל-גד שמאים

מי שזקוק לשמאי רכב באופן דחוף, בין אם מדובר בתאונה שרכבו עבר, פריצה או כל פעולה שהשביתה את הרכב או גרמה לו נזק, חשוב שיידע

למאמר המלא »
סגירת תפריט