שמאי רכב מומלץ – איך תוודאו ששמאי הרכב שלכם אמין?

שמאי רכב מומלץ
קל גד שמאים

קל גד שמאים

קל-גד שמאים הינה חברת שמאות רכב וותיקה הפועלת ברחבי הארץ. מהווים סביבת עבודה מהמתקדמות בענף וכל אופן הניהול והטיפול בתיק/באירוע – הן ע"י השמאים המקצועיים והן ע"י צוות המנהלה.

בכל הנוגע לשירות שמאי רכב אמין, השירות נדרש עבור בעלי רכב שרכבם ניזוק, הזקוקים להערכה שמאית על מנת לקבל פיצוי הולם מחברת הביטוח או מהגורם האחראי על הנזק.

שמאי רכב המגיע למקום בו נמצא הרכב, יגיע במהירות ויבצע בדיקות וסריקות שונות כדי להעריך את מידת הנזק ושוויו, כאשר השמאי מפיק דוח מקצועי, עמו ניתן לגשת אל בית המשפט במידת הצורך.

ואכן, בשל הביקוש הרב עבור שמאי רכב אמין, ישנן כיום חברות שמאות ואנשי מקצוע רבים אשר טוענים כי הם הטובים ביותר בתחום השמאות. אז איך תדעו ותוודאו כי שמאי הרכב שאתם בוחרים הוא האמין והמקצועי ביותר?

שמאי רכב מומלץ - איך תוודאו ששמאי הרכב שלכם אמין?

שימו לב לדגשים הבאים לשמאי רכב מומלץ:

  • תעודת הסמכה – וודאו כי לשמאי רכב שבא לבדוק ולסרוק את רכבכם יש תעודת הסמכה ממשרד התחבורה.
  • הסמכה – שימו לב כי שמאי הרכב מוסמך לעבודה עם חברות ביטוח, מוסכים, חברות רכב ועוד.
  • מקצועיות – חשוב לוודא ששמאי הרכב עבר התמחות אצל שמאי רכב מוסמך. וודאו כי השמאי מכיר את התחום וסיים לימודים שכוללים את תורת החומרים, שרטוט, דיני ביטוח, פיזיקת מערכות רכב, מכונאות ושאר נושאי הלימוד בתחום.
  • זמינות – מומלץ לדעת שחברת הביטוח, שולחת שמאי אל הרכב תוך 3 שעות מרגע הפנייה הראשונית והינה מלווה את הלקוח בכל צעד מרגע הפנייה ועד לקבלת הדוח המפורט אודות הערכת גובה נזקי הרכב.

לסיכום – כדי לאתר שמאי רכב אמין, מומלץ ליצור קשר עם הצוות שלנו ב'קל-גד שמאים'. אנו נלווה אתכם בכל התהליך תוך הקצאת איש מקצוע אמין וטוב אשר יסייע לכם לצלוח את האירוע ביעילות עם שמאי רכב מומלץ.

קראו גם על:

Share this post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

אולי גם יעניין אותך...

קל-גד שמאים

מה התפקיד של שמאי רכב?

מי שעבר לא מזמן תאונת דרכים או מי שלרכבו נגרם נזק, חייב לדעת מהו שמאי רכב ואת תפקידו. שמאי הרכב יגיע לאמוד נזקים שנגרמו לרכבכם

למאמר המלא »
קל-גד שמאים

הכירו את קל-גד שמאים

מי שזקוק לשמאי רכב באופן דחוף, בין אם מדובר בתאונה שרכבו עבר, פריצה או כל פעולה שהשביתה את הרכב או גרמה לו נזק, חשוב שיידע

למאמר המלא »