שמאי רכב מומלץ – איך תוודאו ששמאי הרכב שלכם אמין?

שמאי רכב מומלץ
קל גד שמאים

קל גד שמאים

קל-גד שמאים הינה חברת שמאות רכב וותיקה הפועלת ברחבי הארץ. מהווים סביבת עבודה מהמתקדמות בענף וכל אופן הניהול והטיפול בתיק/באירוע – הן ע"י השמאים המקצועיים והן ע"י צוות המנהלה.

בכל הנוגע לשירות שמאי רכב אמין, השירות נדרש עבור בעלי רכב שרכבם ניזוק, הזקוקים להערכה שמאית על מנת לקבל פיצוי הולם מחברת הביטוח או מהגורם האחראי על הנזק.

שמאי רכב המגיע למקום בו נמצא הרכב, יגיע במהירות ויבצע בדיקות וסריקות שונות כדי להעריך את מידת הנזק ושוויו, כאשר השמאי מפיק דוח מקצועי, עמו ניתן לגשת אל בית המשפט במידת הצורך.

ואכן, בשל הביקוש הרב עבור שמאי רכב אמין, ישנן כיום חברות שמאות ואנשי מקצוע רבים אשר טוענים כי הם הטובים ביותר בתחום השמאות. אז איך תדעו ותוודאו כי שמאי הרכב שאתם בוחרים הוא האמין והמקצועי ביותר?
שימו לב לדגשים הבאים לשמאי רכב מומלץ:

  • תעודת הסמכה – וודאו כי לשמאי רכב שבא לבדוק ולסרוק את רכבכם יש תעודת הסמכה ממשרד התחבורה.
  • הסמכה – שימו לב כי שמאי הרכב מוסמך לעבודה עם חברות ביטוח, מוסכים, חברות רכב ועוד.
  • מקצועיות – חשוב לוודא ששמאי הרכב עבר התמחות אצל שמאי רכב מוסמך. וודאו כי השמאי מכיר את התחום וסיים לימודים שכוללים את תורת החומרים, שרטוט, דיני ביטוח, פיזיקת מערכות רכב, מכונאות ושאר נושאי הלימוד בתחום.
  • זמינות – מומלץ לדעת שחברת הביטוח, שולחת שמאי אל הרכב תוך 3 שעות מרגע הפנייה הראשונית והינה מלווה את הלקוח בכל צעד מרגע הפנייה ועד לקבלת הדוח המפורט אודות הערכת גובה נזקי הרכב.

לסיכום – כדי לאתר שמאי רכב אמין, מומלץ ליצור קשר עם הצוות שלנו ב'קל-גד שמאים'. אנו נלווה אתכם בכל התהליך תוך הקצאת איש מקצוע אמין וטוב אשר יסייע לכם לצלוח את האירוע ביעילות עם שמאי רכב מומלץ.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי גם יעניין אותך...

שמאי רכב החיפה

שמאי רכב בחיפה

כיצד מוצאים שמאי רכב טוב באזור חיפה ולמה יש לשים לב כאשר אתם בוחרים בשירות? במידה ואתם זקוקים לשירות של שמאי רכב בחיפה או בכל מקום בארץ-

למאמר המלא »
שמאי רכב בקריות

שמאי רכב בקריות

תאונות הדרכים הן הקלות יחסית והן הקטלניות מחייבות את שמאי רכב בקריות לעבודה מול רכבים בעלי נזק בהיקפים שונים. המיומנות הרבה שלהם מאפשרת להם לבחון

למאמר המלא »
סגירת תפריט